Spawn (1997) – HD

3 kez izlendi
0 0
Read Time:44 Second
Filmin baş kahramanı Al Simmons (Spawn) ortağı tarafından tuzağa düşürülecek, önce benzin dökülüp yakılacak, sonra bomba döşenmiş bir bina içine kıstırılıp patlatılarak vahşice öldürülecektir. Al Simmons karısı ve çocuğunu çok seven ve onlara kavuşmayı çok isteyen bir insan olduğu için öldükten sonra ailesine tekrar kavuşmak için şeytanla bir anlaşma yapacaktır. Ailesini görmenin dışında ayrıca kendisini vahşi bir şekilde öldüren ortağından intikamını almak gibi bir planı da vardır.. Spawn tekrar dünyaya dönecektir fakat o artık eski Al Simmons değildir. Şeytanın karanlık ordularına hükmetmek için anlaşan Al Simmon’un artık büyük görevi vardır. İyilik için kötülüğe karşı savaşmak!
Spawn 1997 çoğu insanın hafızasında yerini almış devasa bir yapımı olan, zamanın teknolojisinin sınırlarını zorlamış bir film olması nedeniyle nostalji düşüncesiyle en kaliteli sürümüyle paylaşmayı düşündük.
İnternetteki en kaliteli sürümdür. Daha kaliteli bir görüntü hiç bir sitede mevcut değildir. İlklerin ve En iyinin adresi Fulllhdfilmizlesene.org iyi seyirler diler. 6 yıl önce

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Spawn (1997) - HD

Spawn (1997) – HD

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori