Kaliforniya’da Noel – A California Christmas

2 kez izlendi
0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second
Türü romantik komedi olan ama içinde drama türünden gelen öğeleri de barındırmayı unutmayan 4k film “Kaliforniya’ da Noel”, 6.2’lik bir IMDb puanı ile gözlere çarpıyor. Filmin yönetmenliğini Shaun Paul Piccinino’nun yaptığı görülüyor. Yazarlığını ise hem bir aktrist hem yazar ve hem de bir prodüktör olan Lauren Swickard yapmakta.
İlk olarak 14 Aralık 2020 tarihinde vizyona giren filmin aktör kadrosunda ise; Aynı zamanda bu filmin yazarlığını da yapmış olan güzel oyuncu Lauren Swickard Callie karakterini canlandırarak karşımıza çıkıyor. Joseph karakterini ise Lauren Swickard’ın eşi olan Josh Swickard canlandırıyor. Josh Swickard’da tıpkı eşi Lauren Swickard gibi hem Amerikalı bir model, bir film aktörü ve aynı zamanda da bir film prodüktörüdür.
Diğer oyunculardan bahsedecek olur isek; Leo karakterini oynayan Ali Afshar, Manny rolündeki David Del Rio, Liz olarak Katelyn Epperly ve Wendy rolünde olan Amanda Detmer’in isimlerine rastlıyoruz.
Filmin konusuna gelecek olursak; İnsanları etkilemekte üstüne olmayan ve bu yeteneği yüzünden de oldukça kaygısız bir yaşam geçiren zengin bir kişi, çok çalışkan bir çiftçiyi gözüne kestirir. Bu çiftçinin ailesine ait olan bir arazisi olduğunu bilen yetenekli karakter, Noel vakti gelmeden önce işe koyulur. Bir an önce cüretkar bir plan hazırlayan yetenekli kişi, bu planın bir parçası olan çiftlik işçiliğine başlar. Asıl amacı; Noel zamanından önce çiftiçin arazisini satmasını sağlamaktır. Planını gerçekleştirmek için kılık değiştirir ve çalışmaya başlar. 3 ay önce

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Kaliforniya'da Noel - A California Christmas

Kaliforniya’da Noel – A California Christmas

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori