Şahane Misafir – Magnifica Presenza – HD

2 kez izlendi
0 0
Read Time:42 Second
Sicilyalı Pietro’nun en büyük hayali ünlü bir aktör olmaktır. Pietro 28 yaşındadır ve oyunculuğu kafasıda o kadar büyütmüştür ki gayesine ulaşmak için en çılgınca yolları denemekten hiç çekinmez.
Pietro Roma’ya gelir ve önce bir pastanede çalışmaya başlar ve aynı anda aktör olmak için ciddi bir mücadele verir. Başta kuzeni Maria’nın evine misafir olarak yerleşir daha sonra kendi evine çekilir fakat bir süre sonra evde garip durumlar olduğunu fark eder.
Sanki evdeki eşyalar kendiliğinden hareket etmekte ve gece saatlerinde garip fısıltılar duyulmaktadır. Pietro bu hoş dairesini kendisinden başka “7 buçuk” hayali ev sakiniyle paylaştığını sonunda kabullenir. İtalya’da hayatına devam eden Ferzan Özpetek’in 9. sinema filmi olan bu dev yapımın başrolünde Pietro’yu Elio Germano canlandırmakta ve ekipte Cem Yılmaz’da bulunmakta. Bu filmin müziklerinin büyük kısmında İtalyan müzisyen Pasquale Catalano’nun eserleri oluşturmaktayken, Sezen Aksu’da film için özel parçalar bestelemiştir. İyi seyirler. 10 yıl önce

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Şahane Misafir - Magnifica Presenza - HD

Şahane Misafir – Magnifica Presenza – HD

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori