Şehrin Anahtarları – Keys To The City – HD

4 kez izlendi
0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second
Russel Savage (Kamal Angelo Bolden) annesi ve babası olmadığı için ilk başka büyük annesi tarafından, sonra da onu evlat edinen August King ve eşi tarafından evlat edinilmiştir. Ona ve kardeşine olabildiğince iyi bir çocukluk sunmaya çalışan ikili başarılı da olmuşlardır. August, Atlant şehir ofisinin önemli kişilerinden birisidir ve gelecek seçimlerde başkanlığa adaydır. Rakibi ise oğlu Russel’dır. Birbirleriyle ciddi bir rekabete giren baba oğul birbirlerine karşı yarışırlar.
Eşi hayatını kaybetmiş olan Russel, yalnızdır ve kimseyle de görüşmek istemiyordur, kampanya direktörü Roberta (Kelsey Scott) ne kadar uğraşsa da onu ikna edemez. Fakat bir gün yine merkezde gece geç çalışmaya kalan Russel, ayrılırken orada birisinin hala çalıştığını görür ve dikkatini çeker. Ve orada Avery ile tanışır ve ilişkileri ilerler. Babasına karşı gençlik kozunu kullanan Russel, kampanyasının büyük kısmını sosyal medyadan sürdürüyordur ve ikilinin böyle güzel bir aşk yaşaması özellikle gençlerin çok ilgisini çeker ve onu anketlerde çok yukarı taşımıştır.
Russel’ın kardeşi Dunk ise Avery’de bir şeyler sezer ve onun geçmişini araştırmak için tanıdıklarının yardımını ister ve aslında ortada garip olaylar döndüğünü fark eder. Avery’nin eski koruyucu ailesi ile ufak bir görüşme yapan yapan Dunk, olayın ciddiyetini fark eder ve bunu bir şekilde kardeşine söylemesi gerektiğini düşünür. Bununla birlikte ikilinin hayatı çok iyi gidiyordur ve artık Russel halkın gözdesi olmuştur. Bunu takiben August’un eski arkadaşı, birlikte sayısız yolsuzluk yaptığı mevcut başkan Kenneth Briggs’in kimi desteklediğini açıklaması merakla bekleniyordur ve seçime büyük bir etki yapacağı kesindir.
Genç kadın yönetmen Tangi Black Moore’un senaryosunu yazıp yönettiği Keys To The City filmi; çocukların yetiştirilme şartlarının, yetiştirme yurtlarının ve her türlü etkenin insanlarda ne gibi travmalar bırakabileceği ve toplumda ne tarz sorunlar yaratabileceğine çok iyi bir şekilde ışık tutuyor. Toplumsal sorunlara bu kadar iyi dikkat çekmesiyle beğeni toplayan filmi izlerken aynı zamanda Amerikan seçim kültürü ile de bilgi sahibi olunuyor. Film 2019 yılında Amerika’da çekilmiştir ve dram ve gerilim kategorisindedir. 3 ay önce

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Şehrin Anahtarları - Keys To The City - HD

Şehrin Anahtarları – Keys To The City – HD

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori