Lego Batman Filmi – HD

16 kez izlendi
Lego Batman Filminin Çekimleri Tamamlandı
The Lego Batman Movie 2017 yılı Amerikan-Danimarka ortak yapımı olan 3D bilgisayar animasyon, aksiyon, komedi ve süper kahraman filmidir. Bu eğlenceli filmin yapımcısı ise Warner Animation Group’dur. Çok yakında full hd film izleme ayrıcalığı ile izleme fırsatını elde edeceğiniz Lego Batman Filminin diğer yapımcıları arasında Dan Lin, Roy Lee, Phil Lord ve Christopher Miller yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Chris Mckay yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise Seth Grahame-Smith yazmıştır.
The Lego Batman Movie aslında The Lego Movie’nin bir yan filmidir. Ancak bu defa film DC Comics karakterlerinden Batman’in üzerine yoğunlaşmıştır. Film karakterlerinin seslendirmesini ise Will Arnett, Zach Galifianakis, Michael Cera, Rosario Dawson, ve Ralph Fiennes gibi isimler üstlenmiştir. Warner Bros. tarafından 3D, RealD 3D, ve IMAX 3D olarak yayınlanması beklenen filmin vizyona çıkış tarihi ise 10 şubat 2017 olarak belirlendi.
The Lego Batman Filminin Konusuna Bir Göz Atarsak….
Yakında burada hd film izleme ayrıcalığı ile izleyeceğiniz bu eğlenceli filmde kahramanımız Batman kendini bulmak ve takım çalışmasının önemini anlamak için kişisel bir yolculuğa çıkar. Bu sayede Gotham şehrini The Joker’dan kurtarmayı ummaktadır.
The Lego Batman Movie Fragmanı Sonunda Yayınlandı….
Warner Bros. sonunda The Lego Batman Movie’nin hem fragman filmini hem de ilk posterini yayınladı. Bu ilk posterde Will Arnett’i Lego Batman olarak görüyoruz. Elbette bu kadar değil aynı zaman da ilk defa lego yarasa mağrasını ve yarasa kanatları da görme fırsatı elde ediyoruz. Ancak posterde filmin diğer kahramanlarına dair herhangi bir resim ya da bilgi verilmemişti. Buna rağmen posterde sadece Gotham şehrinin gökyüzünü ve Batman’in yarasa sinyalini görebildik. Bu yüzden yayınlanan fragman filmi izleyiciler için çok önemliydi. Yayınlana fragman sayesinde efsanevi karakter Kara Şövalyeyi de görebildik.
Will Atnett’ın The Lego filminde Batman’in sesine hayat vermesinden sonra film yerel olarak 257.7 milyon dolar, dünya çapında da 469.1 milyon dolarlık gişe hasılatına sadece 60 milyon dolarlık bir film bütçesi ile elde etmeyi başarmıştı. Bu film izlenme başarısından sonra da Warner Bros’un The Lego Batman Filmini çekmesi kesinleşmişti. Warner Bros, The Lego Batman Filmini şubat ayında yayınladıktan sonra 22 eylül 2017 tarihinde Ninjago filmini, sonra da 18 mayıs 2018 tarihinde The Lego Movie Sequel filmlerini peş peşe yayınlayıp film izleyicilerini şaşırtmayı başaracak gibi görünüyor.
The Lego Batman Filminin Oyuncu Kadrosu…..
Sabırsızlıkla beklenen ve vizyona girdikten kısa bir süre sonra buradan full hd film izleme avantajı ile izleyebileceğimiz The Lego Batman Movie’de Will Arnett’ı Bruce Wayne yani Batman rolüne, Zach Galifianakis yani The Joker karakterine, Michael Cera yani Dick Grayson / Robin karakterine, Rosario Dawson yani Barbara Gordon / Batgirl karakterine ses verirken izleme fırsatı elde edebileceğiz. Elbette oyuncu kadrosu bu kadarla kalmıyor. Saydığımız oyuncuların dışında sadece birkaç ay sonra buradan hd film kalitesi ile izleyeceğimiz filmde ayrıca Ralph Fiennes yani Alfred Pennyworth karakterine hayat verirken, Mariah Carey yani Mayor McCaskill karakterine hayat verirken, Jenny Slate yaniDr. Harleen Quinzel / Harley Quinn karakterine hayat verirken ve Billy Dee Williams yani Harvey Dent / Two-Face karakterine hayat verirken izleyebileceğiz.
Bu filmi daha iyi kavramak için film vizyona girmeden filmin ilki olan The Lego filmini buradan full hd izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz. 3 yıl önce

Lego Batman Filmi - HD

Lego Batman Filmi – HD

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori